PiS - konstytucja 2010.pdf

wtorek, 31 marca 2015

Goście Wołomina (Zdjęcia)„Newsweek" dotarł do zdjęć z trzech zamkniętych imprez urodzinowych SKOK-u Wołomin. W towarzystwie Piotra P. i Mariusza G podejrzanych
Wielomilionowe wyłudzenia bawili się m.in. Jacek Sasin, Tomasz Kaczmarek, Dariusz Rosami Ryszard Kalisz.

MICHAŁ KRZYMOWSKI

Politycy PiS od kilkunastu dni pokazują w telewizji zdjęcie z premiery filmu „1920. Bitwa warszawska”, na którym prezydent Bro­nisław Komorowski pozuje z byłymi de­cydentami ze SKOK-u Wołomin Piotrem P. i Mariuszem G. Obaj jesienią ubiegłego roku trafili do aresztu. Pierwszy jest po­dejrzany o wyłudzenie 360 min zł, a na drugim ciąży zarzut działania w zorga­nizowanej grupie przestępczej. Fotogra­fia zdaniem polityków PiS była dowodem na znajomość prezydenta z biznesmena­mi, którzy w przeszłości byli powiązani z WSI.
Tymczasem na imprezach organizowa­nych przez ludzi z Wołomina bawili się politycy wszystkich partii. Dotarliśmy do kilkudziesięciu niepublikowanych dotąd zdjęć z trzech kolejnych imprez urodzi­nowych SKOK-u Wołomin: z 2011, 2012 i 2013 roku.
Najwięcej jest na nich polityków pra­wicy. Wśród gości bryluje na przykład poseł i były minister w Kancelarii Prezy­denta Lecha Kaczyńskiego, Jacek Sasin, który na jednym ze zdjęć odbiera statuet­kę i kwiaty od Mariusza G. Oprócz niego na urodzinach SKOK-u Wołomin bawili się posłanka Małgorzata Gosiewska, poseł i były agent CBA Tomasz Kaczmarek wraz z żoną, eurodeputowany wybrany z list PiS Marek Jurek oraz PiS-owscy samorządow­cy: były burmistrz Wołomina Ryszard Ma­dziar (Sasin, zanim został posłem, był jego doradcą) i były starosta Piotr Uściński. Na imprezach bywali również prawicowi po­litycy spoza PiS - europarlamentarzysta Janusz Korwin-Mikke i były poseł Artur Zawisza (Ruch Narodowy).
Na fotografiach w towarzystwie Ma­riusza G. widać eurodeputowanego Plat­formy Dariusza Rosatiego, który do niedawna kierował sejmową komisją fi­nansów publicznych. Na innym zdję­ciu jest niedawny szef sejmowej komisji sprawiedliwości Ryszard Kalisz. Siedzi przy jednym z stoliku z Piotrem P. Na im­prezach SKOK-u Wołomin lewica była zresztą reprezentowana licznie - bawili się tam m.in. była rzeczniczka rządu Jó­zefa Oleksego Aleksandra Jakubowska i były szef TVP Robert Kwiatkowski, do niedawna związany z Twoim Ruchem.
Na jednej z imprez honorowym goś­ciem był były prezydent Lech Wałęsa. Na zdjęciach towarzyszą mu zarówno Piotr P., jak i Mariusz G. Na urodzinach SKOK-u Wołomin bawili się też ludzie show-biznesu: aktor Zbigniew Bucz­kowski, satyryk związany z tygodnikiem „W Sieci” Jan Pietrzak i znana z TVN We­ronika Marczuk.

Jacek Sasin oraz Małgorzata Gosiewska na zamkniętej, urodzinowej imprezie SKOK-u Wołomin 

Były burmistrz Wołomina Ryszard Madziar oraz Jacek Sasin

 
                                               Ryszard Kalisz w towarzystwie Piotra P. 

Jan Pietrzak

Jacek Sasin odbiera statuetkę i kwiaty od Mariusza G. 
Lech Wałęsa był gościem honorowym na jednej z imprez. Tu na zdjęciu z Piotrem P. 
Eurodeputowany wybrany z list PiS Marek Jurek
 
 Eurodeputowany PO Dariusz Rosati w towarzystwie Mariusza G. 
Były agent CBA Tomasz Kaczmarek wraz z żoną oraz Mariusz G. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz